سوتی بزرگ الله! آهن چیست و برای چه آفریده شده است!؟

منتشرشده: 9 اکتبر 2014 در بدون شرح

Presentation1allah
آیه 25 سوره حدید(57) میگوید :

به راستى [ما] پیامبران خود را با دلایل آشکار روانه کردیم و با آنها کتاب و ترازو را فرود آوردیم تا مردم به انصاف برخیزند و آهن را پدید آوردیم (= فرستادیم) که در آن ترسی (=خطرى) سخت و سودهایى [نیز] براى مردم است تا خدا معلوم بدارد چه کسى در نهان او و پیامبرانش را یارى مى کند آرى خدا نیرومند شکست ناپذیر است.

با دقت به ایه بالا توجه کنید، الله اهن را به این دلیل افریده یا از بهشت فرستاده که با ان برخی را بترساند و برای برخی سود داشته باشد. و جالب تر انکه الله، اهن را با این شرایط فرو فرستاده تا بداند چه کسی در نهان، او و رسولش را یاري می کند! اما این الله عالم و دانا که دارای کتابی است که پیروان ان ادعای از ازل تا ابد بودن انرا دارند، از این موضوع خبر نداشته که اهن تنها برای شمشیر سازی کاربرد ندارد و زمانی اهن به ابزار خام اصلی صنعت تبدیل خواهد شد و آن ترس و سودی که مد نظر الله تنها براي همان عرب هاي 1400 سال پیش است که با شمشیر به جان هم می افتادند و نه مردم امروزي.

به این الله نادان باید گفت این اهنی که پز افریدنش را میدهی ششمین عنصر از لحاظ فراوانی در جهان است که در آخرین کنش نکلئوسنتز در ستاره‌های بزرگ از طریق سیلیکون فیوزینگ ایجاد می‌شود در حالی که آهن حدود ۵% از پوستهٔ زمین را تشکیل می‌دهد، اعتقاد بر این است که هستهٔ زمین در حد زیادی از یک آلیاژ آهن-نیکل تشکیل شده‌است که ۳۵% جرم کل زمین را تشکیل می‌دهد، بنابر این آهن فراوانترین عنصر روی زمین است ولی در پوستهٔ زمین چهارمین عنصر از لحاظ فراوانی می‌باشد.

در ضمن اولین آهن شکل گرفته توسط بشر در دورهٔ پیش از تاریخ (تقریبا 4000 سال پیش ار میلاد مسیح) مصرف شد که انرا از شهاب سنگها گرفته بودند همچنین ذوب آهن در کوره‌ها در هزارهٔ دوم پیش از میلاد شروع شد، آثار مکشوفه از آهن ذوب شده از ۱۲۰۰-۱۸۰۰ پیش از میلاد در هند و در مشرق از حدود ۱۵۰۰ پیش از میلاد بدست آمد (که گمان می‌رود ناشی از ذوب آهن در آناتولی یا قفقاز بوده‌است) امروزه کاربرد آهن از تمامی فلزات بیشتر است و 95 درصد فلزات تولید شده در سراسر جهان را تشکیل می‌دهد. قیمت ارزان و مقاومت بالای ترکیب آن استفاده از آنرا بخصوص در اتومبیلها ، بدنه کشتی‌های بزرگ و ساختمانها اجتناب ناپذیر می‌کند.

در نتیجه طبق انچکه در بالا بیان شد اهن به دلیل این بوجود نیامده که الله مهربان! بداند چه کسی محمد را یاری میکند!!؟ براستی ایا نباید به ریش این الله یاوه گو خندید که می گوید اهن را تنها به این دلیل افریدیم که شما با ان شمشیر بسازید و برای من معلوم شود کدامتان در جنگها با این شمشیر اهنی پیامبر را یاری مکنید!!؟؟ مسلمانانی که این کتاب پر از یاوه را برای همه زمانها و مکانها میدانید ایا دراین زمان نیز اهن برای اینست که الله بداند چه کسی در نهان و شکار محمد را یاری میکند؟؟؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s