ای هم میهن ایرانی آیا میدانی مهدی موعود تو نواده ی اشرار و گردن کشانی است که ایرانت را ویران کردند، نوه ی محمد ی است که تمام علمش در زیر شکمش خلاصه شده بود!

منتشرشده: 12 دسامبر 2013 در بدون شرح

270996_256178081148802_598616000_n
باز هم همان تابو های همیشگی که ملّت در بند ایران همواره گرفتارشان بودند و هستند و خواهند بود. تابو هایی که با گذر زمان رنگ و روی تازه تری به خود می گیرند و هر روز داستان ها و روایت های بیشتری در موردشان عرضه می شود. یکی از این تابو ها که حتّی نزدیک شدن به اسم نوشته شده اش بر تکّه ای کاغذ یا پارچه خوف و وحشت را در دل ایرانیان می اندازد، امام زمان است. ترسی که آن ها را به یاد عاقبت وحشتناکی که در جهان آخرت در انتظار آن هاست، اگر آن ها نام مهدی موعود را بدون سلام و صلوات ببرند، ترسی که هزار و چهارصد سال است گریبان ما ملّت فرهنگ باخته را گرفته و قصد رها کردن ندارد که هیچ، هر روز با شیوه ی جدیدتری همانند پتکی بر ستون زندگی هایمان ضربه های سهمگینی می زند.

مهدی موعود تو نواده ی اشرار و گردن کشانی است که ایرانت را ویران کردند، نوه ی محمد ی است که تمام علمش در زیر شکمش خلاصه شده بود و حتی به بزغاله ها و پسران خردسال هم رحم نکرد. حضرت حجّت تو، نوه ی علی است، قاتل سنگدلی که از کشته های ایرانیان، پشته ساخته بود و چه سرهای بیشماری که به دست او از تن جدا شدند. همان علی که دخترکان ایرانی را به زور به عقد پسرانش در آورد و حتّی شاهزاده خانوم های ایرانی را هم به اسیری گرفت، و آنان را میان تازیان بخش نمود.

مهدی شما، نوه ی رضا است، کسی که آمد و بر مردم ایران حکومت کرد و سمبل استثمار عرب بر عجم است. همان رضا یی که در حد و اندازه های خدا بزرگش کرده اید و می تواند انواع و اقسام امراض را تشخیص دهد و درمان کند. همان رضا یی که با قفل و زنجیر، خودتان را به ضریحش که از پول از گلوی مردم بریده شده، و یا بهتر بگویم از پولی که از ملت ایران دزدیده شده، ساخته اند، می بندید تا شفا بگیرید

امام رضای شفا دهنده شما، کسی بود که خود ندانسته و ناآگاهانه انگور زهر آلود را خورد و مرد. آیا تا به حال به این فکر افتاده ای که چگونه پزشکی ماهر همانند رضا، مسموم شد و مرد؟ برای این که او هیچ چیز بیشتر از یک عرب مارمولک خور جنایت پیشه نبوده و نیست. شماها بزرگش کرده اید، شما ها بت ساخته اید از این پا پتی های بی بتّه.

اگر امام رضای شما که ولیعهد بود به خلافت می رسید، یک حکومتی مانند دوران خمینی در ایران آن زمان پیاده می شد. اگر خمینی را هم به جای تبعید به ترکیه، به یکی از شهرهای دور ایران تبعید کرده بودند، ما اکنون دچار این حکومت مالیخولیایی نبودیم. خوشبختانه، بعضی اگرها، مانند دانستن زهر خوردن امام رضا بهتر شد که انجام نگردید، وگرنه ما سرنوشت بد تری داشتیم.

هموطن به خودت بیا و از اسارت این دین که مایه ی همه ی بد بختی های ما ایرانی هاست، خود را رها کن و در راه آزادی وطنت، همانند بابک، بجنگ و مبارزه کن.
حال می توانی قدری فکر کنی و با مراجعه به تاریخ و عقلت، به خود آیی، و یا می توانی هر بد و بیراهی که دلت می خواهد به من کافر مرتد محارب بی دین بگویی و اشک شوق بریزی که آقایتان مهدی دارد بر یارانه های شما نیز نظارت می کند و پس از آن سختی های زندگی یارانه ایتان هم برایتان شیرین می شود، چرا که حضرت قائم پول ها را به حسابتان می ریزد.

هر کسی کو دور ماند از اصل خویش – باز جوید روزگار وصل خویش

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s