گردن زدن یک زن در عربستان(باز هم اسلام در ضمینه قتل انسانها درخشید)

منتشرشده: 29 نوامبر 2013 در آهنگ ها

آیات قتال در تازی نامه(قرآن) برگرفته از کجاوچه دلایلی میباشد؟
قتال در قرآن برگرفته از سرشت نا پاک بادیه نشینان تازی صدر اسلام بوده است. آنان سالی 8 ماه را از راه کشتار یکدیگر امرار معاش می نمودند. قتل و خون و سر بریدن حتی در مراسم مذهبی شان یک فریضه دینی است. حتی در مراسم جاهلیت حج که یادگار همان تازیان آدمخوار پیش از اسلام بوده است باید آنان سر یک حیوان را ببرند!!! باید خون ببینند، باید قطع حیات نمایند و بایدجانداری را بی جان نمایند تا مراسم دینی شان تکمیل بگردد. وای بر این مراسم دینی که با قتل آنهم از نوع سر بریدن و وحشیانه ترین برخورد با یک حیوان مظلوم و سود و فایده رسان به آدمی باید تکمیل شود!!!
خون و رنگ قرمزش عامل حرکت و جنبش تازیان بود. سالی 8 ماه خون ریختن و خون دل بر دیگران ایجاد نمودن از تخصصهای تازیان بادیه نشین بوده است.
در آیاتی از قرآن به این ماه حرام و خونزیزی اشاره شده است که سندیت این خونخواری و نبود مدنیت در بین تازیان می باشد. تمامی این روحیه خصم ورزی از طریق طراحی احکامی مثل جهاد و آیات قتال بواسطه رضایت طبع شرور اعراب تازی بادیه نشین در قرآن تقدس شرعی داده شده است. تا بحال همدیگر را می کشتند و اختلاف ایجاد می نمودند. حال همدیگر را می کشند ولی بجای اختلاف اینبار وحدت و برادری جایگزین میگردد در ضمن ثواب حوری و شراب و سایه درخت را هم در آن دنیای موهوم دارند. معامله دوسویه بسیار خوبی برای شمشیرزنان گرسنه دشتهای حجاز بود!!!

آیات تایید قتل و کشتار تازیان :

بقره(217)ای پیغمبر مردم از تو راجع به جنگ در ماه حرام سوال کنند بگو گناهی است بزرگ.
مائده(97) و نیز ماه حرام را حرمت داد برای آسایش از جنگ و ترک کارزار.

یعنی در این 4 ماه نجنگید برای آسایش ترک کارزار کنید.
بالاخره اگر سالی 8 ماه از سال در جنگ بوده اند .باید چند ماهی هم به تهیه تدارکات – امور زخمیان – تقسیم غنائم – تهیه سلاح پرداخته شود.
مضافا اینکه همین 4 ماه حرام که جنگ نکنید بیشتر جنبه تجاری و اقتصادی و زیارتی داشته است. شما به مفاد آیات توجه نماید.
آیا بدین موضوع می پردازند که جنگ و نزاع عملی غیر صحیح و انسانی است؟
آیا به جنبه صلح و گفتگو مطالحه آمیز و تاکید بر دوستی بین قبائل می پردازد؟
فقط بیان دارد که در این 4 ماه همدیگر را نکشید. حالا 8 ماه دیگر هر کاری نمودید بنماید.

براستی که در برابر حجم آیات جنگی و کشتار در قرآن ما چیز خاص و دندانگیری که تاکید بر آسایش روح و زیست مسالمت آمیز باشد. نداریم!

ما در قرآن تک آیه ای در باب کشاورزی – درخنکاری – آبیاری – زراعت – صنتعت – کار – تلاش و سازندگی نمی بینم. چون عرب تازی پی این امورات نبوده است. بادیه نشینان را زنی و شکاری و شمشیری و غنیمیتی عشق بود و بس!!! همین امروز شیوخ مفت خور حوزه خلیج در قرن 21 غرق در مستی در لاس و گاس با لباس عربی و خنجری به کمر در بین حجرات کنیران( دوست دختران) در رفت و آمدند.

رهبر اسلام هم آیین اسلام را برای همین تازیان خونخوار تهیه و تدارک دیده بود. او تازی بود و به روحیات تازیان آدمخوار بادیه نشین دقیقا آگاه بود. او میدانست که دوستی و محبت و زبان خوش در دل دشت سوزان حجاز بی اثر و بیگانه است. زبان تیز شمشیر خون می طلبد. با شمشیر که نمی شود دل بدست آورد. با لبه تیز شمشیر که نمی شود اندیشه ای بر اساس تسامح ساخت. شمشیر برنده است و طبیعتش همین است . تاریخ اسلام و سیل کشتار و غارت و اسارت و تصاحب زنان شوهر دار و همچنین استبداد دینی اش تاییدی بر بومی بودن این آیین فقط برای دشت حجاز است!.

بیخود سوره شماره 9 توبه را سوره شمشیر نمی نامند. در اصل براستی میشود گفت تمام قرآن شمشیر است.
آیات 4617 گانه مکی را باید غلاف شمشیر و آیات 1619 گانه مدنی را لبه تیز شمشیر خواند.

محمد(4) باید آنها را گردن بزنید تا از خونریزی بسیار دشمن از پای در آیند
مائده(33) آنها را به قتل برسانید یه به دار کشید یا دست و پایشان را به خلاف ببرید.
بقره(191) هرکجا مشرکان را یافتید به قتل برسانید و از شهرها به در کنید.

شما رحم و عطوفت انسانی در این آیه می بیند؟ دشمن چه معنا دارد؟ ما همه انسانها در این دنیا موقتا زندگی کوتاهی داریم و عمر مثل برق می گذرد. زندگی و حیات یک موهبت طبیعی است که به هر فرد فقط یک بار هدیه داده میشود و هیچکس حق قطع حیات کسی را ندارد.

چرا باید یکدیگر را ضرب و شتم برسانیم آنهم از نوع آیات فوق، چرا باید گردن بزنیم؟ تا از خونریزی فراوان بمیرند. عمل به این آیات در امروز و مدنیت فعلی پیگرد قانونی و جزایی دارد و صلیب سرخ قوانین خاص خود را دارد. باید به مصدومین و زخمیها کمک نمود.

آیات قتال روحیات تازیان بادیه نشین را نشان میدهد. این آیین خشن و بیابانی برای قبائل بادیه نشین 1400 سال پیش طراحی شده است. هر گونه تقدس دادن و الهی دیدن این آیات به هر علت سیاسی و بینش مذهبی خاصی(شیعه و سنی و گرایشاتش) باعث هتک حرمت و مقام انسانی شخص خواهد شد. این آیات بر گرفته از ادبیات خشک و قبائلی دشت حجاز است که با مدنیت عصر امروز سازگاری ندارد. تبعیت از این فرامین تازی نامه فرد مسلمان مومن رابه تیمارستان و یا زندان ختم خواهد نمود.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s