سخنان منادی خالد بن ولید ,سردار خونخوار اسلام جنايتكارين جنایتکار عرب!

منتشرشده: 1 نوامبر 2013 در بدون شرح

AlahAkbar
اسیر کنید، اسیر کنید وکسانی که از اسارت خودداری نمایند بکشید؛_پس مسلمین اسیر گرفتند و آنان را یک شب و یک روز کامل گردن زدند تا خون جاری شد_.
اینان سخنان منادی خالد بن ولید ,سردار خونخوار اسلام است که وقتی (خالد)مقاومت جانانه ایرانیان را دید قسم خورد که :« بارالها، اگر بر آنان چیره شوم هیچکدامشان را باقی نخواهم گذاشت تا اینکه از خونشان نهری جاری شود!» تاریخ ابن اثیر جلد 2 ص 389
به نوشته ابن اثیر{م630} در این جنگ یاران خالد 70000 ایرانی را از دم تیغ گذراندند.

خالد را همه میشناسید, همو که به فرماندهیش ابوبکر تمامی اهل رده(مرتدین بعد پیامبر) را سرکوب کرد, همو که عمر بواسطش ایران را فتح کرد,همو که عراق را فتح کرد, همو که شام را فتح کرد و در آخر, همو که شمشیر برهنه خدا بود و به درستی که این نام توسط محمد بر او نهاده شد بود.

حتما قضیه مشهور خالد بن ولید و قتل مالک بن نویره را شنیده اید: خالد در دروران خلافت ابوبکر, سر مالک بن نویره را به از بدن جدا میکند و در تنور می اندازد و همان شب به زن مالک تجاوز میکند, این جنایت به قدری شنیع بود که عمر با شنیدن این خبر گفت : مسلمانی را مي‌كشي و بر همسر او تجاوز مي‌كني, به خدا قسم در حق تو حد جاري مي‌كنم و تو را سنگسار خواهم نمود.

شرح جنایات خالد , مثنوی هفتاد من میشود که هدف این نوشتار نیست.

حال, وقتی که بحث خالد و شرح جنایات او میشود ممکن است مسلمانی بر خیزد و بگوید: خالد چه ربطی به پیامبر دارد, مگر پیامبر میدانست که خالد در آینده این جنایات را انجام میدهد , اصلا جنایات خالد چه ربطی به اسلام و پیامبر اسلام دارد؟؟

اشکال خوبی است ولی ادامه را مطالعه کنید.

در جنگ موته وقتی که فرماندهان یکی پس از دیگری شهید میشدند, فرماندهی به دست خالد افتاد و توانست با رشادت خود لشگر مغلوب اسلام را از تلفات بیشتر نجات دهد و به مدینه باز گرداند در همین حین محمد به استعداد او پی برد و لقب شمشیر برهنه خدا را بر او نهاد .

طبری اینطور ماجرا را نقل میکند
پس از او (زید بن حارثه)جعفر پرچم را گرفت و به دشمن حمله برد تا كشته شد ,پس از او عبد الله بن رواحه پرچم را گرفت و پايمردى كرد تا به شهادت رسيد, پس از او خالد بن وليد پرچم را بگرفت ، وى سالار نبود و از پيش خود سالار شد . » آنگاه پيمبر گفت : « خدايا خالد يكى از شمشيرهاى تو است و تو يارى او میكنى . » و از آن روز خالد را شمشير خدا ناميدند. تاریخ طبری ج3 ص 1171

جنایت بزرگ خالد در زمان خود محمد و نقل قضیه از طبری:

خالد بن ولید در غزه بنی جزیمه
پيمبر خدا خالد بن وليد را فرستاد وى برفت تا بر آب بنى جذيمه فرود آمد و چون قوم او را بديدند سلاح برگرفتند ، خالد گفت : « سلاح بگذاريد كه مردم مسلمان شدند . » يكى از مردم بنى جذيمه گويد : وقتى خالد به ما گفت كه سلاح بگذاريم يكى از ما كه جحدم نام داشت گفت : « اى بنى جذيمه اين خالد است . به خدا پس از گذاشتن سلاح ، اسارت است و پس از اسارت گردن زدن است ، به خدا من سلاح نمىگذارم . » گويد : و كسانى از قومش او را بگرفتند و گفتند : « اى جحدم مىخواهى خون ما را بريزند ، مردم مسلمان شده‌اند و جنگ از ميان رفته و كسان ايمنى يافته‌اند . » و اصرار كردند تا سلاح بنهاد و قوم نيز به گفتهء خالد سلاح فرو گذاشتند ، آنگاه خالد بگفت تا دستهايشان را ببستند و آنها را از دم شمشير گذرانيد و بسيار كس بكشت .
و چون پيمبر از ماجرا خبر يافت دست به آسمان برداشت و گفت : « خدايا من از آنچه خالد كرد بيزارم » تاریخ طبری ج3 ص 1195
بخاری ماجرای بني جَذِيمه اینطور نقل میکند :

عبدالله بن عمر رضي الله عنهما مي گويد: نبي اكرم خالد بن وليد را بسوي بني جَذِيمه فرستاد و آنها را به اسلام، فرا خواند. ولي آنان نتوانستند كه بخوبي بگويند: اسلمنا (ما مسلمان شديم). بلكه گفتند: صبأنا (يعني از ديني وارد ديني ديگر شديم). لذا خالد بن وليد، همچنان آنها را مي كشت و به اسارت مي گرفت. و به هر يك از ما اسيرش را تحويل داد تا اينكه نزد نبي اكرم آمديم و ماجرا را برايش بازگو كرديم. رسول خدا دستش را بلند كرد و دوبار، فرمود: «خدايا! من از كار خالد، نزد تو اعلام برائت مي كنم». صحیح بخاری حدیث 4339

یک بار دیگر عبارات تاریخ طبری و صحیح بخاری را نگاه گنید میگوید بعد از این قضیه , محمد به خدا پناه میبرد از جنایات فجیعی که خالد کرد, یعنی چقدر جنایت بزرگ بوده که خود محمد با این همه جنایت پیشگی, شرم میکند از شنیدنش.

آری خالد در زمان خود محمد مرتکب جنایات شرم آوری شده بود که نه توسط محمد از فرماندهی عزل شد نه قصاص شد و نه حتی توبیخ شد و نه هیچ , آری هیچ…زیرا به فرماندهی خالد برای پیشبرد اهدافش نیاز داشت , چون حالا کسی را کشف کرده بود که با شمشیر او میتوانست جهان را زیر سلطه خود آورد و اینچنین هم شد.
و همچنان لقب «شمشیر برهنه خدا» بر پیشانی خالد بن ولید حک شده بود تا محمد مرد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s