اسنادی در تازی نامه(قرآن) که ثابت میکند محمدرسودولا دیوانه ای بیش نبوده!!!!!!!

منتشرشده: 12 سپتامبر 2013 در بدون شرح

1010513_529957360373635_668737371_n

یکی از مسائل بسیار جالب قرآن که توجه آدمی را به خود جلب میکند، تلاش ساعیانه الله برای اثبات دیوانه و مجنون نبودن پیامبرش است. اعراب زمان محمد وقتی سخنان و رفتار محمد را می شنیدند و می دیدند فکر میکردند محمد دیوانه است. این واقعیت را میتوان از روی قرآن نیز دریافت. به ایات زیر توجه کنید :

آيه 29 الطور : پس تذكّر ده، كه به لطف پروردگارت تو كاهن و مجنون نيستى!

آيه 2 القلم : كه به نعمت پروردگارت تو مجنون نيستى
آيه 22 التكوير: و مصاحب شما [= پيامبر] ديوانه نيست!
آيه 6 الحجر: و گفتند: (اى كسى كه (ذكر) [= قرآن] بر او نازل شده، مسلماً تو ديوانه اى!

آيه 36 الصافات : و پيوسته مىگفتند: (آيا ما معبودان خود را بخاطر شاعرى ديوانه رها كنيم؟!)

آيه 8 الفرقان: يا گنجى [از آسمان] براى او فرستاده شود، يا باغى داشته باشد كه از [ميوه] آن بخورد [و امرار معاش كند] و ستمگران گفتند: (شما تنها از مردى مجنون پيروى مىكنيد!)

آيه 51 سوره القلم : نزديك است كافران هنگامى كه آيات قرآن را مىشنوند با چشم زخم خود تو را از بين ببرند، و مىگويند: (او ديوانه است!).

آيه 70 المومنون : يا مىگويند او ديوانه است؟! ولى او حق را براى آنان آورده؛ امّا بيشترشان از حق كراهت دارند [و گريزانند].

محمد حتی برای اثبات اینکه دیوانه نیست پا را فراتر نیز میگذارد، او آیاتی می آورد تا نشان دهد که مردم در مورد پیامبران پیشین نیز همینگونه فکر میکردند و اصولاً همه پیامبر ها دیوانه و خل و چل به نظر میرسند و دیوانه وار رفتار کردن از صفتهای پیامبران خدا است.

آيه 52 الذاريات : اين گونه است كه هيچ پيامبرى قبل از اينها بسوى قومى فرستاده نشد مگر اينكه گفتند: (او ساحر است يا ديوانه!)

آيه 9 سوره القمر: پيش از آنها قوم نوح تكذيب كردند، [آرى] بنده ما [نوح] را تكذيب كرده و گفتند: (او ديوانه است!) و [با انواع آزارها از ادامه رسالتش] بازداشته شد.

کمتر مفهومی به این اندازه در قرآن تکرار میشود، خدای کائنات تمام کار خود را رها کرده و چندین بار این حرف را تکرار کرده که باباجان، این پیامبر ما دیوانه نیست! البته خوب در واقعیت خود محمد بوده که میگفته باباجان من دیوانه نیستم، این نیز چیزی طبیعی است، زیرا اکثر دیوانه ها نمیدانند که دیوانه هستند، معمولاً این دیگران هستند که به آنها میگویند شما دیوانه هستید. شما هیچ دیوانه ای را نمیتوانید پیدا کنید که اعتراف کند دیوانه است. البته باید متذکر شد که محمد بطور کلی دیوانه نبوده است بلکه از انحرافات روانی رنج می برده است. و اینرا معتبرترین و کهن ترین منابع تاریخی خود مسلمانان نیز تائید میکند. (برای مثال محمد بارها تصمییم خودکشی گرفته بود. و یا سخنانی میگفت که از هیچ ادم عاقلی سر نمیزد مانند سفر معراج و شکافته شدن سینه اش توسط جبرئیل و دیدارهایش با جبرئیل خیالی و غش کردن در هنگام دریافت وحی!! و سخن گفتن با اجنه و ایمان اوردن اجنه به اسلام و ….)

آیا کسی که قصد خودکشی داشته است و چندین بار تلاش برای خود کشی کرده است دچار مشکلات عمیق روحی روانی نیست؟ دیوانه به چه کسی گفته میشود؟ مگر غیر از این است که دیوانه را عوام در آن دوران به کسانی میگفتند که تعادل روانی نداشتند و چنین حرکت هایی از آنها سر میزده است؟ امروزه کسانی که قصد خودکشی دارند را تحت درمان و مراقبتهای ویژه پزشکی قرار میدهند. از این گذشته انصافاً اگر کسی پیش شما بیاید و بگوید دیشب با الاغ به اسمان رفتم و با خدا حرف زدم! و یا بگوید دیشب چند نفر امدند سینه ی مرا شکافتند گناه را از ان پاک کردند و بجاش عقل گذاشتند! شما غیر از اینکه فکر کنید طرف مقابل دیوانه است، آیا فکر دیگری نیز میکنید؟ امروزه در هرکجای جهان اگر به بیمارستانهای روانی مراجعه کنید با خیل عظیمی از بیماران روانی که ادعا میکنند پیامبر، امام زمان ، و یا خود خدا هستند مقابل خواهید شد. محمد نیز یکی از این گونه افراد بوده است اما تنها به این دلیل که در 1400 سال پیش یک بیمارستان روانی در عربستان وجود نداشته است ادعای محمد ماندگار شد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s