سرنوشت زنان مومنه مسلمان در بهشت!

منتشرشده: 5 ژوئیه 2013 در بدون شرح

943153_578754925502517_1040795838_n
در تازی نامه (قرآن)به سرنوشت زنان بهشتی اشاره ای نشده است و فقط در یک مورد گفته شده که زنان بهشتی شادان و خندان به همراه زوج هایشان وارد بهشت خواهند شد.

آقای الله در آیه 19 سوره زخرف تقريبن تكليف زنان بهشتي را مشخص ميكند و بـــــر اساس آن اعلام ميكند كه يك زن بهشتي در آن دنيا هـــــم به مانند برده جنسي در اختيار مرد خودش خواهد بود تــــــا آن مرد مومن ضمن دريدن بكارت حوري ها و انگولك بازي با غلمان ها، گهگداري هم با عيال گرامي رسالت زميني اش را تجديد خاطره كند.

در اینصورت چند مورد پیش می آید که به آنها اشاره میکنیم؛

تكليف زنان بهشتي كه 2 و 3 و يـا چند همســــر داشته اند و اتفاقن همگي بــــه بهشت رفته اند چيست؟ آيا اولويت با مرد اول آن زن است و يا بــــه صورت دوره اي و زماني متناسب با عدل الهي در اختيار يك به يك مردانش خواهد بود؟

اصلن آن زن مومنه دست در دست کدام یک از زوجهایش شادان و خندان قدم در بهشت خواهد گذاشت؟! همگی باهم که نمیشود!

تكليف زنان بهشتي كه همسرشان به جهنم رفته چيست؟آيا اين گروه زنان كه بيشمار هم خواهد بود در آن دنيا بــــــه صيغه مردان مومن در خواهند آمد و يا تا آخـــر دوران بهشت كه مشخص نيست چند قرن و چند ميليون سال است فقط بــــه عشق بازي مردان مومن با حوري ها و غلمان ها نگاه خواهند كرد و آلت تناسلي شان را خواهند ماليد؟

تكليف دختران مجرد مومن در بهشت چه خواهد شد؟
بيشك آنهـــا شادمان ولي به صورت تنها بـــه بهشت وارد خواهند شد و آقاي الله يادش رفته بـه اين موضوع در قرآن اشاره كند!
آيا اين فلك زدگان كه با دستور آقاي الله در اين دنيا دست از پا خطا نكرده و از سكس محروم مانده اند،جبران مافات خواهد شد؟

و پرسش آخر؛
اصلن آيا در بهشت صيغه وجود خواهد داشت؟

اما جداي از همه اين موردها؛
اين واقعن عدل الهي نيست كه يك زني كه در زندگي فقط تجربه جنسي با مردش را داشته و صرفن تعريف لذت جنسي بــــراي او محدود است و بـي پرده؛ فقط يك نوع آلت تناسلي ديده، با انــدام و قيافه و اخلاقي مشخص، در زندگـــــي پس از مـرگ هم مجبور بــــــه سر كردن بـا همان آلت تناسلي باشد با همان اندام و قيافه و اخلاق!در حاليكه مـردش نه تنها در اين دنيا قبل و بعد از ازدواج حسابـي چــرانده، در آن دنيا و در
بهشت هم حسابي خواهد چراند!
و البته خيلي از ازدواج ها هم اجباري بوده و زنــــان بيچاره هيچ حسي نسبت بــــه مردشان نداشته و ندارند، و بايـــد در بهشت هم آن مرد را تحمل كنند!
_ اين كه ميشود جهنم، نه بهشت!_

باور كن الله جان اين شرط انصاف نيست! اين عدالت نيست!
چي ميشد يك حالي هم به اين بندگانت كه از دنده چپ مرد آفريده اي ميدادي؟ به جائي برميخورد؟ همه چيز كــه در دستان تو بود و هست! آخــــــرين پيامبرت را فرستاده اي و در اين دنيا ديگر نميشود كاري كرد. دست كم در قانون آن دنيا يك تجديد نظري عنايت بفرما كـــه همه چيز به فرمان و اراده توست.
لطفي كن وبه اين بندگان دنده چپي بيچاره ات هم در آن دنيا يك حق صيغه اي چيزي بده تا در زمانهايي كه همسرانشان بــــــا حوري ها و غلمان ها سرگرم هستند اينها هم يك نيم ساعتي آزاد باشند، بلكه در آن درندشت بهشت تو توانستند مرد دلخواه خـودشان را پيدا كنند و يك حالي نصيب اين بيچاره ها شد خلاصه!

_هرچند در آن درندشت بهشت تو، با آنهمه حوري و غلمان مگر مرد آزاد و بيكار پيدا ميشود !!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s