چرا مجاهدین خلق و رجوی قابلیت تبدیل به بزرگترین جنایتکاران تاریخ را دارند؟! شباهت های رجوی و پول پوت(جنایتکاری که دو میلیون نفر را کشت)

منتشرشده: 27 فوریه 2013 در بدون شرح

598990_400552873373671_1363092941_nپول پوت ، رهبر خمر های سرخ است، شاید یکی از پلیدترین انسان هایی باشد که دنیا تا کنون به چشم خویش دیده است. در طی حکومت او در کامبوج بیش از دو میلیون نفر از جمعیت هشت میلیون نفری کامبوج کشته شدند. او معتقد بود که در کامبوج تنها نیاز به دو میلیون نفر دارد تا در مزارع کار کنند ، او شعار معروفی داشت که می گفت: (نگه داشتن تو هیچ نفعی برای من ندارد، کشتن تو هم هیچ هزینه ای ندارد!).

مسعود رجوی و گروه مجاهدین خلق بسیار شبیه به پل پوت و گروه خمرهای سرخ هستند.

از نظر من این اشتراکات اساسی در آنها به چشم می خورد:

تلفیق کمونیسم و عقیده محلی :

پل پوت؛ این جنایتکار روانی ، عقیده محلی بودایسم را با کمونیسم درهم آمیخت و یک ایدولوژی جدید به وجود آورد که بنیان فکری خمرهای سرخ را تشکیل می داد. بر اساس این عقیده هر جنایتی برای آنها آزاد بود.
مسعود رجوی و دیگر متفکرین مجاهدین خلق نیز کمونیسم و اسلام (عقیده محلی ) را به هم آمیخته اند و ایدولوژی احمقانه خود را بنا نهاده اند.

خیانت به کشور خود برای رسیدن به قدرت:

در سال 1970 زمانی که ویتنام به کامبوج حمله کرد، پل پوت (که کامبوجی بود)؛ به کشور خود خیانت کرد و به کمک ویتنام رفت ! دقیقا همان کاری که مسعود رجوی و گروه تروریستی مجاهدین خلق در زمان حمله صدام حسین انجام دادند و به کشور و مردم ایران خیانت کردند.

هر دو گروه ، از کشتن انسان ها هراسی ندارند و نداشتند.

گروه خمرهای سرخ، به شکلی جنون آمیز ، نه تنها مخالفین خود را می کشتند، بلکه از کشتن افراد بی گناه نیز ابایی نداشتند.در ویکی می خوانیم: (صدها هزار از مردم کامبوج که تحت نام ذخیره‌ها، طبقه بندی می‌شدند در مزارع مرگ با دست خودشان قبرهای دسته جمعی شان را می‌کندند و سپس سربازان پل پوت آنها را با اشیاء فلزی، پتک و چکش می‌زدند تا بمیرند و یا گاهی نیز همان طور زنده زنده بر روی آنها خاک می ریختند .)

البته گروه تروریستی مجاهدین خلق، قدرتی نیافتند تا بتوانند به مانند خمر های سرخ هنرنمایی کنند، اما در زمانی که بعد از آتش بس و قبول قطع نامه ،آنها به ایران حمله کردند، از کشتار مردم عادی نیز دریغ نکردند. اصولا قرار بود در عملیات فروغ جاویدان، به مدت چهل و هشت ساعت، مجاهدین هر کسی را می خواهند را بکشند تا زمانی که مسعود رجوی عفو عمومی بدهد!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s